jestem pod wrażeniem ogromu i różnorodności zbioru! w dzieciństwie na przestrzeni kilku lat miałam kilka figurek (siostrzeńce kaczora Donalda pamiętam najbardziej) - wszystkie zaginęły bez wieści...
jako dorosła - zbierałam smerfy oraz niedźwiedzie - całe miasteczko z książeczkami angielskopolskimi - książki dla Córy - misie dla Mamy :)))
niedawno dostałam od Córci Koleżanki - pszczółkę Maję - maleństwo jest mniejsze niż najmniejszy palec u ręki - idealny rozmiar dla mych lalek :)
polskie smerfiki... z sentymentu zbieram do dzisiaj :) jak by chciała Pani może odsprzedać tą gromadkę smerfików proszę o kontakt na rolnik1975@tlen.pl :)
Nie ma to jak zbierać i kolekcjonować od dawna unikatowe figurki, z radością je pokazywać na swoim blogu... a potem czytać komentarze typu: "kupię", "chętnie odkupię za bezcen" albo typowe: "płacę od ręki"... Brak szacunku do osoby prowadzącej blog, absolutny brak przyzwoitości.
W całej kolekcji jest jedna figurka, której szukam od lat gdzie się da, jeśli posiada pani jeszcze te skarby, to odkupię jedną z Muppetów, proszę o kontakt 889067324 :)
Mialam Sindbada jak bylam dzieckiem ale co sie z nim stalo...nie mam pojecia ;)
OdpowiedzUsuńJa marzyłam o smerfach :)
Usuńjestem pod wrażeniem ogromu i różnorodności zbioru!
OdpowiedzUsuńw dzieciństwie na przestrzeni kilku lat miałam kilka
figurek (siostrzeńce kaczora Donalda pamiętam najbardziej)
- wszystkie zaginęły bez wieści...
jako dorosła - zbierałam smerfy oraz niedźwiedzie -
całe miasteczko z książeczkami angielskopolskimi -
książki dla Córy - misie dla Mamy :)))
niedawno dostałam od Córci Koleżanki - pszczółkę
Maję - maleństwo jest mniejsze niż najmniejszy
palec u ręki - idealny rozmiar dla mych lalek :)
polskie smerfiki... z sentymentu zbieram do dzisiaj :) jak by chciała Pani może odsprzedać tą gromadkę smerfików proszę o kontakt na rolnik1975@tlen.pl :)
OdpowiedzUsuńKrasnale... gdyby chciała je Pani sprzedać to proszę o kontakt
OdpowiedzUsuńAgnieszkapiechurska@autograf.pl
mam pytanie z jakiej bajki jest smok zielona figurka
OdpowiedzUsuńChętnie kupię kolekcję Sindbada inca@op.pl
OdpowiedzUsuńa ja kupię figurkę nr 3 od lewej na zdjęciu nr 10.
OdpowiedzUsuńNie ma to jak zbierać i kolekcjonować od dawna unikatowe figurki, z radością je pokazywać na swoim blogu... a potem czytać komentarze typu: "kupię", "chętnie odkupię za bezcen" albo typowe: "płacę od ręki"... Brak szacunku do osoby prowadzącej blog, absolutny brak przyzwoitości.
OdpowiedzUsuńW całej kolekcji jest jedna figurka, której szukam od lat gdzie się da, jeśli posiada pani jeszcze te skarby, to odkupię jedną z Muppetów, proszę o kontakt 889067324 :)
OdpowiedzUsuńHej.
OdpowiedzUsuńCzy ogloszenie jest jeszcze ważne?
Prosze o kontakt jesli tak 504285109